0
0

آموزش نقاشی سیاه قلم ، دوره آنلاین سیاه قلم (زغال) ، طراحی چهره هایپررئال ، فتورئال ، بافت چهره ، نقاشی با زغال

آموزش 0 تا 100 نقاشی سیاه قلم

(مبتدی و پیشرفته)

40 ساعت آموزش در 5 ماه

هزینه دوره : هر ماه 400.000 تومان

4 جلسه در هر ماه

تکنیک سیاه قلم به عنوان یکی از معروف ترین و کارآمدترین تکنیک های طراحی چهره به حساب می‌آید. در این تکنیک با توجه به اینکه تصویر نهایی شما متشکل از رنگ های سیاه و سفید و یا خاکستری می‌باشد، دست شما را  در خلق یک اثر فوق العاده جذاب با جزئیات بالا به صورت نامحدود باز می‌گذارد. همچنین تکنیک سیاه قلم ارتباط سریع و قوی‌تری نسبت به سایر تکنیک ها از جمله مداد رنگی و … با هنرجو برقرار می‌کند و می‌تواند مقدمه خوبی برای هنرجویان تازه وارد در زمینه نقاشی و طراحی چهره باشد. مجموعه هنری فلورا آرت در دو غالب (آنلاین و حضوری) آموزش سیاه قلم را به هنرجویان علاقه مند ارائه می‌دهد. در هر دو دوره برای شروع کار و رسیدن به سطح حرفه ای نیاز به هیچ پیش زمینه‌ای ندارید و اگر سابقه‌ای حتی کوتاه مدت در این زمینه داشته باشید قبل از شروع ثبت نام ، تست تعیین سطح از شما گرفته خواهد شد.

جهت اطلاع از تاریخ و ساعت کلاس ها و دریافت مشاوره در خصوص ثبت نام کلاس ها، با کارشناسان ما در مجموعه فلورا آرت تماس بگیرید.

09303536778

021-88198665

تماس روز های یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 الی 20

09303536778 - 09126352783

در جامعه ایران شغل نقاشی با سیاه قلم به عنوان شغل رسمی شناخته نمی شود و بیشتر هنر محسوب می شود. پس متوجه شدیم که بیشتر در جامعه ایران و تفکر عموم اصلا نقاشی با سیاه قلم به عنوان شغل شناخته نمی شود ولی این به این معنا نیست که شما نمی توانید از این حرفه کسب درآمد کنید.

نقاشی با سیاه قلم تنها با طراحی کردن تبدیل به پول نمی شود بلکه شما می توانید با تدریس کردن آن به درآمد خیلی بالایی برسید و این تدریس تنها در فضای مجازی نیست بلکه شما می توانید به صورت خصوصی نیز تدریس کنید.

برای ورود به شغل هنر یا نقاشی سیاه قلم لزوما الزامی به گذراندن دوره های آکادمی و دریافت مدرک نیست بلکه افرادی که هنر خوبی در نقاشی دارند می توانند به راحتی نقاشی سیاه قلم انجام دهند اما برای تبدیل شدن به یک نقاش حرفه ای آموزش دیدن الزامی است و به راحتی در مجموعه فلورا آرت می توانید در کمترین زمان ممکن به یک نقاشی حرفه ای سیاه قلم تبدیل شوید.

اگر فارغ تحصیل از دانشگاه هنر باشید و یا یک شخص معمولی که جویای هنر نقاشی سیاه قلم است فکر نکنید تنها حوزه شما به نقاشی معطوف می شود و دیگر هیچ؛ بلکه باید به تدریس و همچنین شیوه فروش بپردازید. ممکن است پیش خود بگویید که من چه نیازی به شیوه یادگیری فروش داشته باشم اما باید در نظر داشته باشید که فروش اصلی ترین نوع کار شماست حالا فرقی ندارد که این فروش، فروش محصول فیزیکی مانند هنر دست شما باشد و یا هنر تدریس شما.

در دهه اخیر سیاه قلم طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده است که هرروز هنرجویان و هنردوستان رشته نقاشی سیاه قلم بیشتر و بیشتر می شود. به دلیل اینکه نقاشی سیاه قلم از اصول اولیه نقاشی است و کسی اگر نیاز به یادگیری نقاشی دارد باید نقاشی سیاه قلم را یادبگیرد.

طراحی سیاه قلم علاوه بر اینکه یک هدیه منحصر به فرد و ماندگار برای عزیزترین افراد زندگی و حتی خود ما هستش ، یادگیری آن به صورت پیشرفته نه تنها میتواند ما را از تهیه این هدیه ماندگار آن هم توسط خودمان بی نیاز کند ، بلکه از همه مهم تر میتواند یک حرفه برای درآمد زایی همراه با آرامش برای ما باشد . 

حالا شاید این سوال برای شما پیش بیاید که مگر می شود بدون حضور نزدیک استاد و به صورت آنلاین، سیاه قلم را یاد گرفت؟!

بله ! تنها تفاوت دوره آنلاین و دوره حضوری حذف هزینه های رفت و آمد و بار سنگین وسایل مورد نیاز طراحی سیاه قلم می باشد. 

برتری ها دوره آنلاین سیاه قلم این است شما در خانه خود ، در هر زمانی که فرصت تمرین داشته باشید و با لباس راحتی که به تن دارید می توانید بار ها ویدیو های آموزشی را دوره کنید و بعد از انجام تمارین طراحی، در محیط آنلاین به رفع اشکال با استاد خود بپردازید.

ما در دوره آنلاین سیاه قلم ، طراحی سیاه قلم را به ساده ترین شکل ولی با حرفه ای ترین نتیجه از صفر تا صد به شما آموزش میدهیم و شما هیچ نیازی به پیش زمینه قبلی ندارید و حتی در کنار آموزش به شما ابزار و وسایل هایی معرفی میشود که کاملا به صرفه و اقتصادی است و جای هیچ نگرانی نیست .

برای اطلاع از لوازم مورد نیاز برای ثبت نام در این دوره، روی این لینک کلیک کنید.

جهت اطلاع از تاریخ و ساعت کلاس ها و دریافت مشاوره در خصوص ثبت نام کلاس ها، با کارشناسان ما در مجموعه فلورا آرت تماس بگیرید.

09303536778

021-88198665

تماس روز های یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت 12 الی 20

09303536778 - 09126352783