شروع کمپین تابستانی دوره های هنری فلورا آرت

نقاشی با کنته سفید

خواندن این مطلب

2 دقیقه

زمان میبرد!

نقاشی با کنته سفید

کنته یکی از ابزار‌هایی است که برای طراحی نقاشی‌های متفاوت کاربرد دارد. در این نوشته از سایت فلورا آرت قصد داریم تا در مورد نقاشی با کنته سفید اطلاعاتی را در اختیار شما دوستان قرار دهیم. اکثر افراد فکر می‌کنند که نقاشی را صرفاً می‌توان با یک مداد سیاه و کاغذ سفید انجام داد، در صورتی که با استفاده از منته سفید می‌توان یک نقاشی با کنته سفید را رقم زد. در نقاشی با کنته سفید بر بستر یک کاغذ مشکی اثری زیبا خلق می‌شود. با استفاده از کنته سفید هنرمند می‌تواند کاراکتر یا فضای مد نظر خود را خلق کند و آن را به تصویر بکشد.

انواع مداد کنته چیستند؟

مداد کنته یکی از انواع مداد برای طراحی به‌حساب می‌آید که در رنگ‌های مختلف برای کار‌های گوناگون موجود است. انواع مداد کنته در رنگ‌های سفید، مشکی و قهوه‌ای وجود دارند.

نقاشی با کنته سفید

نقاشی با مداد کنته سفید چیست؟

همان‌طور که بر اساس مورد قبل پی بردید، مداد کنته دربرگیرنده طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها است که یکی از آن‌ها رنگ سفید است. شما در صورت استفاده از مداد کنته با رنگ سفید قادر خواهید بود تا امواج نور سفید را همراه با کنتراست مناسب برای طرح‌های خود به وجود بیاورید. به‌صورت کلی برای براق کردن بخش‌هایی از اثر که بر اثر اتفاقی براقیت خود را ازدست‌داده‌اند از مداد کنته سفید استفاده می‌شود. به‌غیراز مورد بیان شده مداد کنته سفید برای به‌وجودآوردن طراحی بافت صورت کاربرد دارد و شما می‌توانید از آن در این راستا بهره ببرید.

نقاشی با مداد کنته

اگر شما به نقاشی با متد سیاه‌قلم علاقه‌مند هستید، استفاده از مداد کنته یکی از بهترین گزینه‌ها است. شما می‌توانید با استفاده از مداد کنته سفید به طراحی چهره بپردازید. می‌توانید از مداد‌های کنته برای طراحی اولیه کمک بگیرید.

نتیجه‌گیری

در یکی دیگر از نوشته‌های سایت فلورا آرت همراه شما بودیم تا در مورد عنوان نقاشی با کنته سفید صحبت کنیم. امیدواریم مطالب بیان شده در این نوشته برای شما کاربردی بوده باشد و از آن‌ها بهره‌مند شده باشید. مداد کنته سفید یکی از انواع مداد کنته به‌حساب می‌آید که در زمینه‌هایی که در متن به آن اشاره شد کاربرد دارد. مداد کنته برای خلق و پایه‌ریزی نقاشی نیز می‌تواند کاربرد داشته باشد. درصورتی‌که در مورد مطالب بیان شده سؤالی دارید، سؤال خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید تا پاسخگوی شما باشیم. از همراهی شما تا پایان این مقاله سپاس گذاریم.

منبعpinterest. com:

درباره نویسنــده
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

محصولات جدید

جستجو کنید ...

تبلیغات