شروع کمپین تابستانی دوره های هنری فلورا آرت

مهم ترین و پرکاربردترین مدادها در طراحی سیاه قلم

خواندن این مطلب

2 دقیقه

زمان میبرد!

مهم ترین و پرکاربردترین مدادها در طراحی سیاه قلم

همه ی ما به دنبال راهی هستیم که بتوانیم مدادهایی انتخاب کنیم که علاوه بر قیمت مناسب ، برای طراحی قسمت های متفاوت چهره نیز مناسب باشد مثلا برای طراحی سیاه قلم از یک چهره برای هر قسمت از جزییات آن مثل ابرو و مژه ها ، لب ، چشم و … تا حدودی به یکسری مدادهای مناسب این قسمت ها نیاز داریم .

در این مقاله ما سعی داریم تا مهم ترین و پرکاربردترین مدادها در طراحی سیاه قلم را به طور مختصر و مفید به شما معرفی کنیم .

هر مداد برحسب موضوعی که برای طراحی انتخاب میکنیم ، اهمیت آن بیشتر یا کم تر میشود یعنی به عنوان مثال ما در طراحی از سفارشات مشتری از یکسری مدادها بیشتر استفاده میکنیم که در طراحی های معمولی برای کارهای خودمان کم تر یا اصلن استفاده نمیکنیم .

 

  1. یکی از مدادهای پرکاریرد در حرفه  نقاشی مداد لوموگراف زغالی استدلر شماره های B8,B6,B4 هستش .این نوع از مدادها هم برای سفارشات و هم برای طراحی برای خودمان در طراحی سیاه قلم از ابرو و یا مژه ها و یا تار موهای ، به دلیل داشتن نوکی سخت و در عین حال انعطاف پذیر ، بسیار پرکاربرد هستند .

2. مدادهای ماریس ، این مدل از مدادهای طراحی سیاه قلم یکی از پرکاربردترین و ارزان قیمت ترین نوع از مدادهاست .

به خصوص برای انجام سفارشات مشتری استفاده از این مدل مدادها بسیار پیشنهاد میشود . 

این نوع از مدادها به دلیل داشتن پیگمنتی مناسب نتها موجب کثیف کاری در حین اجرای سفارشات نمیشود بلکه به راحتی  میتوان  سایه هایی یک دست با بافتی نرم ایجاد کرده و روی آن با پاک کن نور انداخت .

مدادهای ماریس در سه نوع پرکاربرد سافت و نچرال و هارد قابل استفاده میباشد .

3. مدادهای طراحی ام کیو جز آن دسته از مدادهای پرکاربرد هستش که برای طراحی هایی مثل ریش و یا موها و یا حتی طراحی لباس و بافت آن بسیار مناسب است .

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که میخواهید به تازگی هنر طراحی سیاه قلم را شروع کنید ، این نوع از مداد میتواند بهترین گزینه از هرجهت و حتی از جهت مناسب بودن قیمت برای شما بسیار پرکاربرد باشد.

 

درباره نویسنــده
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

محصولات جدید

جستجو کنید ...

تبلیغات