شروع کمپین تابستانی دوره های هنری فلورا آرت

درآمد از سیاه قلم

خواندن این مطلب

3 دقیقه

زمان میبرد!

درآمد از سیاه قلم

در جامعه ایران شغل نقاشی با سیاه قلم به عنوان شغل رسمی شناخته نمی شود و بیشتر هنر محسوب می شود. پس متوجه شدیم که بیشتر در جامعه ایران و تفکر عموم اصلا نقاشی با سیاه قلم به عنوان شغل شناخته نمی شود ولی این به این معنا نیست که شما نمی توانید از این حرفه کسب درآمد کنید.

نقاشی با سیاه قلم تنها با طراحی کردن تبدیل به پول نمی شود بلکه شما می توانید با تدریس کردن آن به درآمد خیلی بالایی برسید و این تدریس تنها در فضای مجازی نیست بلکه شما می توانید به صورت خصوصی نیز تدریس کنید.

فرصت شغلی برای کار سیاه قلم

نقاشی از جمله حرفه هایی می باشد که با دیگر هنر ها ادغام می شود، پس اصلا نگران فرصت شغلی و زیاد شدن دست در شغل کار نقاشی با سیاه قلم نباشید و به راحتی می توانید بر روی چوب، سفال، سنگ، چرم و… نقاشی بکشید و سبک خود را در بازار کار ارائه بدهید.

موقعیت شغلی سیاه قلم در ایران

اگر فارغ تحصیل از دانشگاه هنر باشید و یا یک شخص معمولی که جویای هنر نقاشی سیاه قلم است فکر نکنید تنها حوزه شما به نقاشی معطوف می شود و دیگر هیچ؛ بلکه باید به تدریس و همچنین شیوه فروش بپردازید. ممکن است پیش خود بگویید که من چه نیازی به شیوه یادگیری فروش داشته باشم اما باید در نظر داشته باشید که فروش اصلی ترین نوع کار شماست حالا فرقی ندارد که این فروش، فروش محصول فیزیکی مانند هنر دست شما باشد و یا هنر تدریس شما.

دوره مجازی و غیر حضوری آموزش طراحی با سیاه قلم

در مقاله بازار کار طراحی با سیاه قلم به برسی موقعیت شغلی طراحی با سیاه قلم و همچنین فرصت شغلی یا بازار کار طراحی سیاه قلم و درآمد از طراحی با سیاه قلم پرداخیتم، به شما نشان دادیم که هیچگونه پیش نیازی برای یک هنرمند شدن نیست و شما به راحتی می توانید یک مدرس و یا حتی یک نقاش سیاه قلم حرفه ای شوید، تنها کافیست در سایت فلورارت آکادمی به راحتی دوره طراحی سیاه قلم به صورت غیر حضوری را دریافت کنید. همچنین می توانید به صورت اختصاصی با مدرس خود ارتباط برقرارکنید تا بتوانید سوالات به خصوص خود را بپرسید و به راحتی طراحی های مد نظر خود را دریافت کنید. در قسمت کامنت های این بخش نظر خود را در رابطه با شغل سیاه قلم بنویسید که آیا درآمد خوبی از این مسیر زیبا هنر داشته اید و در آخر در رابطه با تجربه خود در کامنت ها بنویسید.

جزییات بافت پوست دست

شغل هنر یا سیاه قلم و یا حتی نقاشی به مراتب بسیار لذت بخش و پر چالش می باشد که بتوان نماها، پرسپکتیو، منظره، مینیاتور، حیوانات و پرندگان و…. را به وسیله زغال، سیاه قلم، مداد رنگی و… بر روی کاغذ، سنگ و چرم کشید. به همین منظور باید درهنگام کشیدن یک اثر هنری به ظرافت های بسیار زیادی توجه کرد که در ادامه در سایت فلور آرت آکادمی می پردازیم.

آیا برای شرکت در دوره‌های سیاه قلم پیش نیاز لازم است؟

خوشبختانه اصلا نیاز به هیچ پیش نیازی نیست و شما می توانید به راحتی دوره سیاه قلم سایت فلورارت را تهیه کنید و همانند یک هنرمند واقعی از خلق اثر خود بسیار لذت ببرید.

درآمد از سیاه قلم همراه با یادگیری تمام جزییات
درآمد از سیاه قلم همراه با یادگیری تمام جزییات

الزامات يا مقدمات مورد نیاز جهت راه اندازی شغل

برای ورود به شغل هنر یا نقاشی سیاه قلم لزوما الزامی به گذراندن دوره های آکادمی و دریافت مدرک نیست بلکه افرادی که هنر خوبی در نقاشی دارند می توانند به راحتی نقاشی سیاه قلم انجام دهند اما برای تبدیل شدن به یک نقاش حرفه ای آموزش دیدن الزامی است و به راحتی در سایت آکادمی فلور آرت می توانید در کمترین زمان ممکن به یک نقاشی حرفه ای سیاه قلم تبدیل شوید.

ويژگی های شغل طراحی با سیاه قلم

  • گذراندن دوره های آموزشی سایت اکادمی فلورارت و داشتن توانمندی و مهارت در شغل طراحی با سیاه قلم
  • خلاقیت زیاد
  • ظرافت و دید دقیق و هنری در هنگام طراحی با سیاه قلم
  • صبر و پشتکار زیاد
  • علاقه مندی و توانایی کار فردی
  • آشنایی با هنر تجسمی و تصویری
  • علاقه به تدریس و آموزش
جزییات چشم

نيازمندي هاي آموزشی طراحی سیاه قلم

1- آموزش طراحي مقدماتی و نحوه تقسيم بندي كردن و ترسيم طرح ها به صورت عملي
2- آموزش عملي پرسپکتيو
3- آموزش عملي چهره

درباره نویسنــده
نظرات کاربـــران
فاقد دیدگاه
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است. اولین دیدگاه را شما بنویسید.
ثبت دیدگاه

محصولات جدید

جستجو کنید ...

تبلیغات